PRODUCTION AVATAR ON-LINE & LIVE PROGRAM

Stánek na Festivalu / Kongresu

5. 7. 2024 - 15. 12. 2024
v místě konání akce

21.-22.9. 2024: 6. AVATAR Kongres vědomého života
Prosinec 2024: Vánoční setkání a adventní trhy
začátek července 2025: Festival FREEDOM Avatar

Děkujeme všem, kteří věnují své nadšení a kreativitu AVATARU a prezentují opakovaně své služby nebo zboží na našich akcích. V naší databázi je kolem 150 stánkařů a postupně budeme jejich profily uveřejňovat na našem webu. Vážíme si každého, kdo s námi spolupracuje, ale rádi uvítáme i nováčky. Důležitý je pro nás kvalitní produkt, služba rozvíjející duši/tělo nebo zaměření na vegetariánské občerstvení.
Na akce nabízíme i možnost předběžné rezervace.
Při konečném rozmístění stánků rozhoduje čas zaslání přihlášky a platba. Stále pracujeme na on-line katalogu vašich služeb + jeho tištěné verzi se slevovými kupóny a věříme, že v prosince 2025 bude zveřejněný.

Prosím, neodkládejte rezervaci místa pro svůj stánek. Obvykle těsně před akcí nemůžeme přijmout všechny zájemce, bývá kapacita zaplněna.

Jak se registrovat?

  • Nejprve si přečtěte tyto informace až do poslední řádky.
  • Poté stánek zaregistrujte pomocí formuláře na konci stránky.
  • Do 48 hodin vám přijde e-mail potvrzující vaše místo na akci a instrukce k platbě. Fakturu vyhotovíme po zaplacení, ale podrobnosti s vámi rádi probereme ještě před platbou (733 301 255, avatar.klub@seznam.cz).

TYP AKCE:
– Letní festival FREEDOM – třídenní, na louce u Nezámku (Hartmanice, Šumava), s možností přespání ve stanovém městečku/obytném voze/ vícelůžkovém pokoji
– Kongres AVATAR – dvoudenní, v Parkhotelu v Plzni, pro všechny typy stánků, uvnitř i venku
– novinka: Vánoční setkání a adventní trhy (termín bude upřesněn)

Venkovní prostory/stánky: vyžadují váš vlastní stánek nebo domluvu s námi, že prodejní stůl bude umístěn v tzv. sdíleném stanu. Velkou výhodou venkovních stánků je možnost využít prostor před stánkem na stojany, piknikové deky, oheň, workshopové posezení. Pozor: zboží není na noc hlídané.
Vnitřní prostory/stánky: nepotřebujeme ani vlastní stan ani židle a stoly, vše vám zapůjčíme (zdarma), plocha je limitována velikostí stolu (2 x 1 m), u stánku není možné pořádat workshopy, zboží není na noc hlídané, k výběru je omezený počet míst – je nutná včasná registrace.

Příjezd na akci FREEDOM: 8.00 – 12.00 hodin, postavení stánku do 12.00 hodin v pátek nebo i odpoledne ve čtvrtek, den před akcí.
Příjezd na akci KONGRES: 7.00 – 9.00 hodin, postavení stánku do 9.30 hodin, u venkovních stánků je možný příjezd a postavení stánku den předem.
Odjezd z akce: 18.30 hodin začátek balení stánku (obvyklá hodina, liší se podle jednotlivých akcí).
Parkování: velké parkoviště před nebo za Parkhotelem, u letního festivalu pozemek určený pro parkování.

KONTAKTY:
avatar.klub@seznam.cz
Miroslava Brožová – 733 301 255, avatar.klub@seznam.cz (fakturace, prezentace přednášek a workshopů na akci)
Andrea Petržálková – andrea.petrzalkova1@gmail.com (prezentace stánků na www.avatarklub.cz, distribuce volných vstupenek na soutěže pro zákazníky)
Šárka Žižková – s.zizkovamj@gmail.com (koordinace na místě a týden před akcí – umístění stánku, návaznost na stanové městečko a parkování)
Marie Svejkovská – m.svejkovska@atlas.cz (koordinace na místě a týden před akcí – umístění stánku, návaznost na stanové městečko a parkování)

Sledujte náš web zejména těsně před festivalem/kongresem/setkáním, program je průběžně aktualizován.
V případě větších změn vás však budeme informovat e-mailem.

Doplňující podmínky / nabídky

Specifikace: Zapište do přihlášky vše, co potřebujete zapůjčit (kabely, rozdvojky, ubrusy, stan, stoly, židle) a především příkon el. spotřebičů. Napsat také můžete, že máte zájem o přednášku, tvořivé dílny, workshop pro zákazníky.
STORNO: V případě odstoupení od realizace z vaší strany vám převedeme peníze (po odečtení storna 50%) na nový termín (festival nebo kongres, do doby 1 roku). Platba se nevrací.
Elektrický proud: Pro hladký průběh akce potřebujeme vědět, jaké elektrické přístroje budete používat, jejich spotřebu (není nutné vypisovat u notebooku a osvětlení). Připojení k síti a vyšší odběr znamená příplatek 600 Kč (platí pro vařič, grill, rychlovarku, vše s vyšší spotřebou/ neplatí se ale za notebook, světla). Připojení do sítě je vždy konzultováno. Upřednostňujeme vaření na plynovém vařiči, plynovém grillu a solární osvětlení pro noční prodej. Ve výjimečných případech je možné připojit elektrický spotřebič typu kávovar, varná konvice, čerpadlo apod. Vše regulujeme z důvodu možného přetížení sítě a prioritou je pro nás hladký průběh akce, koncertů, ozvučení přednášek. Děkujeme za pochopení.
Volný vstup pro stánkaře a propagace: Každý vystavující má volný vstup na program a může se přijít podívat na libovolnou přednášku, diskuzi, koncert. Při příjezdu dostanete pásku na zápěstí v počtu obsluhujících na stánku  2-4 ks (celková hodnota minimálně 2000 Kč). Děti do 15 let mají vstup zdarma. Pokud potřebujete více kusů – prosím, napište do přihláška poznámku, že váš stánek bude obsluhovat více osob než-li 4.  Pro vaše zákazníky, klienty nabízíme tzv. ochutnávkové jednodenní vstupenky. Rádi vám je v počtu až 5 ks na stánek připravíme výměnou za vaši propagaci naší akce na webu, Facebooku, za přípravu kupř. soutěže pro zákazníky nebo workshopu na akci. Uvítáme i krátké videopozvánky, které umístíme na náš Facebook. Pro jednodenní vstupenky kontaktujte Andreu Petržálkovou (viz kontakty).
Těšíme se na setkání s Vámi.
Uvítáme vaše postřehy z našich akcí, doporučení, nápady, fotografie, videa.
Za AVATAR tým Mirka Brožová, koordinátorka akcí (733 301 255)

 

Velikost a umístění stánku:

6. KONGRES AVATAR 21.-22.9 - vnitřní prostory, sobota 21.9., 1 denní prezentace (bez prodeje zboží), cena: 1000 Kč
6. KONGRES AVATAR 21.-22.9 - sobota 21.9., módní přehlídka , cena: 1000 Kč
6.KONGRES AVATAR 21.-22.9. - Malý stánek venkovní - velikost 1 stůl/ 2 dny , cena: 3000 Kč
6.KONGRES AVATAR 21.-22.9. - Velký stánek venkovní - velikost 2 stoly/ 2 dny , cena: 4400 Kč
6.KONGRES AVATAR 21.-22.9. - Malý stánek VNITŘNÍ - velikost 1 stůl/ 2 dny , cena: 3000 Kč
6.KONGRES AVATAR 21.-22.9. - Velký stánek VNITŘNÍ - velikost 2 stoly/ 2 dny - OBSAZENO - přijímáme náhradníky, cena: 4400 Kč
VÁNOČNÍ AVATAR setkání a ADVENTNÍ trhy - předběžná rezervace - chci být informován/a, cena: 0 Kč
Vánoční katalog se slevovými kupóny - předběžná rezervace - chci být informován/a, cena: 0 Kč
Letní festival FREEDOM Avatar 2025 - červenec - předběžná rezervace - chci být informován/a, cena: 0 Kč

Doplňkové služby

Potřebuji přípojku na el. proud pro spotřebiče typu rychlovarka, vařič (netýká se notebooku a osvětlení), cena: 600 Kč

    12

    elektrický proud (600 Kč)nůžkový stan (1500 Kč)pivní set (500 Kč)