PRODUCTION AVATAR ON-LINE & LIVE PROGRAM

Avatar klub

Chcete se stát členem klubu AVATAR?
Máte chuť setkávat se s podobně naladěnými lidmi v zóně free a za slevové vstupné?
1. Vyplňte přihlášku – na úvodní straně, Program – Členství v klubu AVATAR.
2. Pošlete 200 Kč na účet FIO: 2401792968 / 2010. (Je to účet podnikatelský, IČ: 405 303 96, peníze budou použity na budování zázemí klubu AVATAR.) – variabilní symbol 22, do poznámky vaše jméno + KLUB.
3. Obratem po vyplnění přihlášky nám přijde formulář s vašimi kontaktními údaji na avatarproduction@seznam.cz. Zkontrolujeme platbu, ale vy již můžete objednávat vstupenky se slevou od okamžiku své platby, nemusíte čekat na naše potvrzení.

Pro jakékoli dotazy nás můžete kontaktovat na avatarproduction@seznam.cz. 

Cílem klubu je propojovat lidi se zájmem o osobní rozvoj, zdravý rozum, empatii a duchovní nadhled.

Rok 2019: vznik Klubu AVATAR na festivalu v červnu 2019
Rok 2020-2021: členství v klubu je zdarma (pouze za možnost mít v databázi vaši e-mailovou a poštovní adresu).
Rok 2022: členství je za symbolický příspěvek 200 Kč/rok a zajistí vám výrazné slevy na vstupenky, včasné informace o akcích do vašeho e-mailu, možnost zúčastnit se i privátních akcí u jezera, na které přijíždějí inspirativní osobnosti).

Novinky:
Duben 2022: Chystá se natáčení dokumentu o rekordech a kurzech Josefa Šálka. Režisérka Eva z ČT1 přivítá ve svém filmu příznivce posouvání limitů (natáčet se bude pád důvěry, přechod přes střepy a žhavé uhlí). Členům klubu dáme vědět, které odpoledne mají přijet k jezeru pod Zelenou horou a mohou se stát součástí filmu. Předchozí zkušenost s přechody a pády není nutná. Pod taktovkou Pepy Šálka vše zvládnete:-)

13.leden 2022: Hola! Molo u jezera pod Zelenou horou volá! Nejen otužilce. Už připravujeme program pro slunné dny, víkendy s koupačkou, grilováním, piknikem pro celé rodiny… free zóna, s hudbou, moudrými hosty typu Jan Rak nebo Helena Máslová. Postupně info uveřejníme na www.avatarklub.cz, pošleme klubovým členům do mailu. Zveme hudební tvůrce i music fanoušky pro vytvoření té správné pohodové atmosféry u ohně. Přes den setkání s osobnostmi, večer tanec, zpěv a láska… Členové klubu Avatar mají na první session vstup zdarma. Těším se na příznivce třeba Štěpána Pastuly, Jirky Muchy, Gabry Bultasové, Jana Kopty, Františka Nejedlo, Ladislava Lamanai Sedlaka, Anny Batkové a syna, Kamila Štědráka, Radky Prokopové, Pepy Štycha, Ondřeje Smeykala, Žalmana, kapely Zrní… Kdo vás ještě napadne? Léto nechť je intenzivní, pozveme si radost do života, setkáme se na vlně tolerance a bez strachů, pasů, roušek, na venkově u jezera. Vítám vaše tipy pro doladění programu AVATAR klubu.

Objednávka členství: