PRODUCTION AVATAR ON-LINE & LIVE PROGRAM

Avatar klub

Chcete se stát členem klubu AVATAR?
Máte chuť setkávat se s podobně naladěnými lidmi v zóně free a za slevové vstupné?
1. Vyplňte přihlášku – na úvodní straně, Program – Členství v klubu AVATAR.
2. Pošlete 200 Kč na účet FIO: 2401792968 / 2020. (Je to účet podnikatelský, IČ: 405 303 96, peníze budou použity na budování zázemí klubu AVATAR.)
3. Obratem po vyplnění přihlášky nám přijde totožný formulář s vašimi kontaktními údaji do našeho e-mailu avatarproduction@seznam.cz. Zkontrolujeme platbu. Potvrdíme vám, že se stáváte členem klubu AVATAR. Ale vstupenky se slevou můžete objednávat již od okamžiku své platby, nemusíte čekat na naše potvrzení.

Pro jakékoli dotazy nás můžete kontaktovat na avatarproduction@seznam.cz. 

Cílem klubu je propojovat lidi se zájmem o osobní rozvoj, zdravý rozum, empatii a duchovní nadhled.

Rok 2019: vznik Klubu AVATAR na festivalu v červnu 2019
Rok 2020-2021: členství v klubu je zdarma (pouze za možnost mít v databázi vaši e-mailovou a poštovní adresu).
Rok 2022: členství je za symbolický příspěvek 200 Kč/rok a zajistí vám výrazné slevy na vstupenky, včasné informace o akcích do vašeho e-mailu, možnost zúčastnit se i privátních akcí u jezera, na které přijíždějí inspirativní osobnosti).

Novinky:
13.1. 2022 zveřejněno na FACEBOOKU https://www.facebook.com/miroslava.brozova.372/

Hola! Molo u mého jezera volá! Nejen otužilce. Už připravuji program pro slunné dny, víkendy s koupačkou, grilováním, piknikem pro celé rodiny… free zóna, s hudbou, moudrými hosty typu Jan Rak nebo Helena Máslová. Postupně info uveřejním na www.avatarklub.cz, pošlu do mailu. Zvu hudební tvůrce i music fanoušky pro vytvoření té správné pohodové atmosféry u ohně. Přes den setkání s osobností, večer tanec, zpěv a láska… Členové klubu Avatar mají na první session vstup zdarma. Těším se na příznivce třeba Štěpána Pastuly, Jirky Muchy, Gabry Bultasové, Jana Kopty, Františka Nejedlo, Ladislava Lamanai Sedlaka, Anny Batkové a syna, Kamila Štědráka, Radky Prokopové, Pepy Štycha, Ondřeje Smeykala, Žalmana, kapely Zrní… Kdo vás ještě napadne? Léto nechť je intenzivní, pozveme si radost do života, setkáme se na vlně tolerance a bez strachů, pasů, roušek, na venkově u jezera. Vítám vaše tipy pro doladění programu AVATAR klubu.