PRODUCTION AVATAR ON-LINE & LIVE PROGRAM

Avatar klub

Chcete se stát členem klubu AVATAR na rok 2023? Členství v klubu není podmínkou pro zakoupení vstupenky. Členství v klubu je pouze nabídkou, na základě které můžete získat slevy na vstupné a speciální výhody na akcích.
Máte chuť setkávat se s podobně naladěnými lidmi a být členem klubu AVATAR?
1. Vyplňte přihlášku – viz níže na této straně (pokud ji máte vyplněnou z minulých let, pak není třeba ji posílat znovu)
2. Pošlete 200 Kč na účet České spořitelny: 6270114339 / 0800  – variabilní symbol 2023, do poznámky vaše jméno + KLUB (účet podnikatelský, IČ: 405 303 96, peníze budou použity na budování zázemí klubu AVATAR)
3. Obratem po vyplnění přihlášky (pokud jste novým členem) nám přijde formulář s vašimi kontaktními údaji. Zkontrolujeme platbu, ale vy již můžete objednávat vstupenky se slevou od okamžiku své platby, nemusíte čekat na naše potvrzení.
4. Pro rok 2024 je účet stejný, jen variabilní symbol 2024

Jakékoli dotazy nám můžete napsat na avatar.klub@seznam.cz. 

Cílem klubu je propojovat lidi se zájmem o osobní rozvoj, zdravý rozum, empatii a duchovní nadhled.

Rok 2019: vznik Klubu AVATAR na festivalu v červnu 2019.
Rok 2020-2021: členství v klubu je zdarma (pouze za možnost mít v databázi vaši e-mailovou a poštovní adresu).
Rok 2022: členství je za symbolický příspěvek 200 Kč/rok a zajistí vám výrazné slevy na vstupenky, včasné informace o akcích do vašeho e-mailu, možnost zúčastnit se i privátních akcí u jezera, na které přijíždějí inspirativní osobnosti.
Rok 2023: členství je opět za symbolický příspěvek 200 Kč/rok se stejnými výhodami jako v roce 2022.
Pokud jste se registrovali kupř. v roce 2021 a nemáte zaplacený další rok, tak vám budeme posílat nabídky, jste stále členem, jen nemůžete čerpat slevové výhody na vstupenky. V případě, že nechcete dostávat informace o novinkách v programu, napište nám a vyřadíme vás z databáze.
Rok 2024: členství 200 Kč /rok, výhody stejné jako v roce 2023. Od okamžiku zakoupení členství na rok 2024 můžete zakupovat se slevou vstupenky pro rok 2024. Vaši platbu rozpoznáme podle variabilního symbolu (rok 2024 = variabilní symbol 2024).

Novinky:

Pro rok 2024 připravujeme sérii klubových setkání pro menší skupiny lidí, diskuze, při kterých půjdeme do hloubky (Pobyt ve tmě, Bosenské pyramidy, Starodávné civilizace aj.). Plánovaný počet je kolem 20 osob a jako první budou informování o nabídce členové klubu AVATAR.

Na 18.ledna 2024 jsme domluvili pro členy klubu opět Jardu Duška a jako bonus po Páté dohodě bude beseda s Jardou. Akce je klubová a není nabízena v systému předprodeje GoOut nebo Plzeňská vstupenka.

17.ledna přijede do Parkhotelu Jarda Dušek. Jedná se o klubové setkání členů klubu JUST a AVATAR. Vstupenky nebudou prodávány v předprodeji. Jste-li členem klubu AVATAR, pak můžete se svými přáteli být součástí tohoto mimořádného večera, kdy Jarda odehraje Čtyři dohody a ještě zůstane po představení čas na besedu, vaše dotazy. Máte-li zájem o vstupenku, napište nám na avatar.klub@seznam.cz.

Josef Šálek bude podpořen třeba i vámi na své cestě za světovým rekordem na AVATAR kongresu 20.5.2023. Gratulujeme, že zkusí pokořit hranici 10 hodin v planku, aby byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů. Zahájení pokusu o světový rekord je v 10 hodin v sobotu na venkovní scéně. Můžete si vyzkoušet plank s Josefem, zvládá při této náročné cvičební pozici i koučování:-)

Květen + září 2022: V Parkhotelu proběhnou hned dva Kongresy a vyzkoušíme si model dvoudenní akce. Vítáme dobrovolníky zejména z řad klubových příznivců. Odměnou volné vstupenky.

Duben 2022: Chystá se natáčení dokumentu o rekordech a kurzech Josefa Šálka. Režisérka Eva z ČT1 přivítá ve svém filmu příznivce posouvání limitů (natáčet se bude pád důvěry, přechod přes střepy a žhavé uhlí). Členům klubu dáme vědět, které odpoledne mají přijet k jezeru pod Zelenou horou a mohou se stát součástí filmu. Předchozí zkušenost s přechody a pády není nutná. Pod taktovkou Pepy Šálka vše zvládnete:-)

Léto 2021: Hola! Molo u jezera pod Zelenou horou volá! Nejen otužilce. Už připravujeme program pro slunné dny, víkendy s koupačkou, grilováním, piknikem pro celé rodiny… free zóna, s hudbou, moudrými hosty typu Jan Rak nebo Helena Máslová. Postupně info uveřejníme na www.avatarklub.cz, pošleme klubovým členům do mailu. Zveme hudební tvůrce i music fanoušky pro vytvoření té správné pohodové atmosféry u ohně. Přes den setkání s osobnostmi, večer tanec, zpěv a láska… Členové klubu Avatar mají na první session vstup zdarma.