PRODUCTION AVATAR ON-LINE & LIVE PROGRAM

Maok: benefiční koncert pro prales

21. 5. 2024
Plzeň - Stará synagoga

18:30 - 22:00

MAOK V PLZNI – BENEFIČNÍ KONCERT pro zachování moudrosti pralesa + ŽIVÉ setkání se šamanem AGUSTINEM ALLPOU GREFOU
21.5. od 18:30 ve Staré Synagóze v Plzni

18:30 hodin: Nejdříve v hodinovém rozhovoru setkáme s Agustinem, abychom se mohli blíže seznámit s moudrostí tamní krajiny a kultury, budou zodpovězeny vaše dotazy
19:30 hodin: koncert MAOKA

Cena za vstupenku je 650 Kč
(příjem ze vstupného jde po odečtení nákladů na projekt pro zachování pralesa)
kapacita místa pouze 150 lidí. Těšíme se na Vás.

Vstupenky:
https://www.avatarklub.cz/…/maok-beneficni-koncert-pro…/

Ve spojení moudrosti a odvahy existuje možnost zázraků.
Vaše melodie srdce možná tepe stejně jako Naše a touží se podílet na tom, aby prastaré stromy Amazonie, ta nádherná divoká knihovna země a hluboká znalost kosmologie domorodců, zůstala naživu.
Pokud ano, sejděte se s námi ve Staré synagoze. Užijte si setkání a možná pocítíte stejně jako my, že se nepokoušíme zachránit prales, ale splétáme se s tak hluboce léčivou, ryzí, vábivou, moudrou energií, až vzniká pocit tance.

Co znamená Benefiční koncert v našem podání? Hudebník dostane snížený honorář, který pokryje jeho náklady, z vybrané částky se zaplatí nájemné prostor synagogy, DPH (12%) a procenta za předprodej vstupenek (5-10%), bude vyplacena částka 1000,- korun jako cestovné produkci. Všechny zbývající peníze, které se vyberou na vstupenkách, poputují na účet spolku ŽIVOT Postaru z.s.

Co je to za spolek?
V indiánském jazyce kičua znamená Ruku Samay, nejen „život postaru“, ale označuje také „starou moudrost“. Šaman a léčitel Agustin Humberto Grefa založil usedlost v srdci amazonského pralesa, kterou spravuje a provozuje početná indiánská rodina Grefových. Rodina má bohaté zkušenosti s ekoturistikou a věnují se také šamanskému léčení podle tradic od nepaměti předávaných z generaci na generaci. Miriam se s touto krásnou rodinou a jejich příběhem seznámila prostřednictvím Míši a Agustina, jejichž láska vytvořila most mezi Čechami a dalekou Amazonií. Když se seznámila s problémy, jimž ekvádorská Amazonie prochází, rozhodla se věnovat čas tomu, aby se vztahy Čechů, Moravanů a rodiny Grefových mohly rozvinout a síla srdcí a našeho lidství se mohla podílet na tom, aby moudrost pravěkých stromů Amazonie zůstala zachována tak, jak to bude možné, proto oslovila s prosbou o spolupráci AVATAR klub, Miroslavu Brožovou. Projekt vzniká ve spolupráci a vy se můžete stát významnou součástí sítě podpory.

Doporučujeme se podívat na webové stránky https://zivotpostaru.cz/

P.S. Do podzimu to nebude jediný benefiční koncert v prostorách Staré synagogy v Plzni, který se ponese na vlnách podpory pro prales.
Další koncerty:
16.6. (úterý) Hudba Vladimíra Václavka a autorské čtení úryvků textů z připravované knihy a společné setkání přes projekční plátno s hlubokým rozhovorem Agustina Allpa Grefy, který byl natočen v rámci festivalu Colours of Ostrava – meltingpot
17.9. (úterý) sérii tří benefičních koncerů pro letošní rok uzavře Ondřej Smeykal hrou na didgeridoo, gong… a ještě je s vesmírným otazníkem, zda se s Agu a Míšou potkáme na živo nebo přes projekční plátno

 

Vstupenky:

MAOK - Benefiční koncert 21.5. ve Staré Synagoze v Plzni (od 18.30 hodin), cena: 650 Kč