PRODUCTION AVATAR ON-LINE & LIVE PROGRAM

Warning: Attempt to read property "ID" on string in /data/web/virtuals/205207/virtual/www/wp-content/themes/avatarfestival/single-host.php on line 10

Monika Michaelová

TA, KTERÁ PROPOJUJE SVĚTY

Těžko se definuje, jakou profesi má Monika Michaelová. Říká o sobě, že tvoří mosty mezi srdcem světa a srdcem Evropy. Přináší odkaz domorodého kmene Kogi pro naši současnou společnost, tvořenou lidmi, kteří jsou připraveni ve svém životě na posun a přírodní učení.

Pátrala po svých kořenech, a tak se v roce 2010 ocitla v Brazílii, kde žila její prateta. Probouzelo se v ní totiž cosi, co volalo po spojení s lidmi stejného druhu. Na sever Kolumbie do hor Sierra Nevada ke kmeni Kogi se pak dostala spolu s učitelem a léčitelem široké rodiny lidí Uaí. Říká se, že Uaí jsou desátými potomky matky země a v domorodé mytologii jsou to synovci a neteře černého jaguára.

Monika o své cestě mezi světy vydala knihu Ptačí Povídání.

Kdo jsou lidé Kogi?

Od nepaměti do hor Sierra Nevada přicházejí lidé z celého světa. Následují svoje vnitřní volání. Hlas Země. Nejdou podle map a nemají průvodce. Vede je volání lidí Kogi, kteří ve snové realitě hledají svoje mladší bratry a sestry. Civilizované lidi z různých kontinentů, kteří mají nadání a schopnost se od nich učit.

Kogi žili v oddělení od civilizace do 80tých let minulého století. Vystoupili ze svého azylu a zaskočili nás. Nenabídli jen odlišný, přírodní způsob života. Přinesli nám svůj pohled na problém velmi aktuální. Na ekologii, na ochranu životního prostředí, vztahy a duchovní aspekt sexuality.

Domorodci z hor Sierra Nevada jsou ekologové z džungle, potomci dávné civilizace, úžasní stavitelé a průzkumníci lidské duše v temnotách, to je národ Kogi. Žijí v dokonalé rovnováze s přírodou a ekosystémem.